PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Anda Dystrybucja ma umowę na dysytrybucję piwa Minch do sklepów

www.portalspozywczy.pl 27 czerwca 2014 22:48

Zarząd spółki Produkty Klasztorne SA zawarł umowę na produkcję piwa pod marką "Mnich". Nie podano, kto będzie świadczył dla spółki tę usługę. Jednocześnie poinformowano o zawarciu ze spółką Anda Dystrybucja umowy, której przedmiotem jest objęcie przez Anda patronatu nad sprzedażą piwa w urządzeniach chłodniczych i sprzętach do rozlewu piwa stanowiących własność spółki Anda Dystrybucja znajdujących się w sklepach oraz lokalach, z którymi Anda zawarła umowy o współpracy.

W ramach pierwszej umowy będą produkowane trzy rodzaje piwa: Mnich Jasny 4,7 proc.; Mnich Pełny 6,8 proc. oraz Mnich Ciemny 4,5 proc. Mnich Ciemny jest nowym rodzajem piwa i stanowi uzupełnienie dotychczas produkowanych piw.

Umowa została zawarta na okres 7 lat od dnia jej podpisania. Zawarcie przedmiotowej umowy jest kontynuacją strategii związanej z budowaniem marki piwa Mnich i przyczyni się do wzrostu wolumenu sprzedaży piwa przez spółkę w roku 2014 i w kolejnych latach - podano w komunikacie.

W osobnym komunikacie poinformowano o rozszerzeniu dystrybucji. Umowa z Anda Dystrybucjabędzie obowiązywać przez okres 24 miesięcy.

Anda Dystrybucja Sp. z o.o. to spółka zajmująca się dystrybucją piwa na terenie województwa mazowieckiego. W swojej sieci dystrybucji posiada ok. 1 200 sklepów w tym ok. 100 z własnymi lodówkami, w których będą umieszczone piwa regionalne w tym m.in. piwo Mnich.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,69

 • Śr

  3,62

 • Min

  1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane