PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Angry Birds bohaterami kampanii marketingowej Grupy Otmuchów

Autor: pr 23 maja 2016 10:22

20 maja ruszyła kampania promocyjna produktów Grupy Otmuchów opartej na licencji zakupionej od Rovio, producenta kultowej serii gier „Angry Birds”. Producent słodyczy płatków śniadaniowych i słonych przekąsek deklaruje, że działania promocyjne obejmą żelki, produkty śniadaniowe, batony i mleczka. Akcja jest połączona z konkursem konsumenckim.

Działania promocyjne zakładają szereg aktywności na dedykowanej stronie www.hapsnij.pl, w social media oraz działania typu ATL i BTL. Producent przewiduje m.in. emisję spotu reklamowego w kinie oraz w internecie.

Kampanię otwiera konkurs dla konsumentów, w którym zebrane z opakowań produktów punkty będzie można wymienić na wybrane nagrody rzeczowe, takie jak konsole, tablety, smartfony czy gadżety z wizerunkiem „Angry Birds”. Działania promocyjne będą trwały do 19 sierpnia 2016 r.
- Angry Birds to obecnie jedna z najbardziej popularnych marek świata. Wykorzystanie jej w działaniach promocyjnych naszych produktów to ważny czynnik mający wpływ na wzrost rozpoznawalności Grupy Otmuchów w kraju, ale i nie tylko –– powiedział Mariusz Popek, Prezes Zarządu ZPC Otmuchów S.A.

W ramach umowy z Rovio ZPC Otmuchów pozyskał licencję na wykorzystanie wizerunku „Angry Birds” na okres dwóch lat. Sprzedaż produktów ma odbywać się niemal we wszystkich sieciach handlowych, również kinach i rynku tradycyjnym na terenie całej Polski.

- To dla nas wyróżnienie, że zostaliśmy partnerem firmy Rovio - autora bestsellerowych gier z serii Angry Birds. Wierzę, że współpraca przyniesie satysfakcję dla obu stron i liczymy, że podobne tego typu projekty rozwiną się w przyszłości  – deklaruje prezes Popek.

Angry Birds to gra, której popularność rosła wraz z rozpowszechnianiem się smartfonów. Do tej pory grę ściągnęły na swoje urządzenia mobilne ponad trzy miliardy użytkowników na całym świecie. To jeden z największych przebojów w historii gier na smartfony i tablety. Jej popularność jest tak duża, że w tym miesiącu do kin wejdzie film z bohaterami serii (Chuck, Red i Bomb) w rolach głównych.

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane