Angry Birds bohaterami produktów firmy ZPC Otmuchów

Autor: dlahandlu.pl 29 marca 2016 10:59

Angry Birds bohaterami produktów firmy ZPC Otmuchów Fot. Twin Design / Shutterstock.com

Producent słodyczy i słonych przekąsek pozyskał licencję „Angry Birds” i będzie produkować żelki, produkty śniadaniowe, batony i mleczka wykorzystując tę popularną markę. To pierwszy tego typu projekt dla Grupy, a w przyszłości możliwa jest współpraca z kolejnymi silnymi licencjami.

- Angry Birds to obecnie jedna z najbardziej popularnych marek świata. Jej pozycja umocni się dodatkowo w maju tego roku po wejściu do kin zapowiadanego filmu – powiedział Mariusz Popek, prezes zarządu ZPC Otmuchów S.A. 

Do tej pory grę "Angry Birds" ściągnęły na swoje urządzenia mobilne ponad dwa miliardy użytkowników na całym świecie, a w każdym miesiącu gra w nią ok. 60 milionów ludzi. To jeden z największych przebojów w historii gier na smartfony i tablety. Ich popularność jest tak duża, że w tym roku do kin wejdzie film z bohaterami serii (Chuck, Red i Bomb) w rolach głównych.

Na półki polskich sklepów produkty Otmuchowa spod znaku „Angry Birds” trafią w kwietniu. Ich wprowadzeniu do oferty towarzyszyć będą szerokie działania promocyjne, w tym m.in. konkurs dla klientów, gdzie do wygrania przewidziane są cenne nagrody.

- Firma Rovio, autor bestsellerowych gier z serii Angry Birds, to kolejny ważny partner Grupy Otmuchów. Bardzo cieszymy się z pozyskania tak silnego partnera i chcemy jak najlepiej wykorzystać tę współpracę – deklaruje prezes Popek.

W ramach umowy ZPC Otmuchów pozyskał licencję na okres dwóch lat, a sprzedaż produktów ma odbywać się we wszystkich sieciach handlowych oraz rynku tradycyjnym na terenie całej Polski.

ZPC Otmuchów to jeden z największych producentów słodyczy, przekąsek i wyrobów śniadaniowych w Polsce. W ofercie ma produkty brandowe, jak również działa w sektorze „private label” (czyli dostarcza produkty klientom, którzy sprzedają je pod własnymi markami).

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane