Animex wycofuje swoje wędliny z rynku

Autor: Wp.pl 25 sierpnia 2016 09:10

Animex wycofuje z rynku nawet kilkanaście produktów i kilkadziesiąt partii kiełbas, kaszanek, kabanosów oraz szynek pod markami Morliny i Krakus - podaje wp.pl.

Wirtualna Polska podaje, że produkty trafiły do największych sieci handlowych w Polsce. Animex podaje, że produkty wycofała dobrowolnie, a nie pod przymusem inspekcji weterynaryjnej.

Cytowany przez portal rzecznik prasowy Animexu Andrzej Pawelczak poinformował, że spożycie wskazanych produktów nie powinno stanowić zagrożenia dla konsumentów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Patyk 2016-08-26 07:07:12

  I to nie jest pierwszy raz! Wcześniej zdarzało się to na mniejsza skalę i na tanich markach (Yano), a tu proszę, Morliny i Krakus, niby wysoka półka

 • Anty antybiotyki w wędlin 2016-08-25 14:38:55

  Animex nie jest znany konsumentom.Znane są jego marki.

  Poza tym duży, zagraniczny inwestor - to pod ochroną.Gdyby dotyczyło to małej wytwórni w każdej stacji telewizyjnej byłoby to nagłośnione.

  Gdzie są badania weterynaryjne......mięsa ...!

  Służby weterynaryjne , Inspekcje WIJHARS szykują przewinień u małych i średnich przedsiębiorców a u duzych nie ...bo tam są dobrzy prawnicy , bo fajne prezenty na święta i nie tylko etc.WSTYD !Potem fama o złej polskiej wędlinie idzie w świat ..a oświadczenie rzecznika -bezczelne - nie powinno ? Chciałbym usłyszeć jasno zagraża czy nie !

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  10,99

 • Śr

  7,13

 • Min

  5,70

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane