Anna Jakubowska zastąpi Paul'a Woodward'a na stanowisku dyrektora generalnego Coca-Cola Poland Services

Autor: dlahandlu.pl 7 listopada 2013 23:18

Od 1 listopada 2013 roku funkcję dyrektor generalnej Coca-Cola Poland Services, odpowiedzialnej za Polskę oraz kraje bałtyckie Litwę, Łotwę i Estonię, pełni Anna Jakubowska. Zastąpiła ona na tym stanowisku Paul'a Woodward'a, który pełnił tę funkcję od sierpnia 2010 roku. Siedzibą nowej dyrektor jest biuro Coca-Cola Poland Services w Warszawie.

Anna Jakubowska pracowała dla międzynarodowych firm m.in. Procter&Gamble, Coca-Cola Hellenic Bottling Company i The Coca-Cola Company.

Anna Jakubowska dołączyła do The Coca-Cola Company w czerwcu 2013 roku, zaś wcześniej od 2011 roku pracowała dla Coca-Cola Hellenic Bottling Company w Atenach na stanowisku International Group Category Director.

Wcześniej przez 20 lat pracowała na kierowniczych stanowiskach w działach marketingu, sprzedaży, strategii i rozwoju biznesu w Procter&Gamble, m.in. na takich rynkach jak: Kanada, Polska, Niemcy, Belgia i Szwajcaria.

Anna Jakubowska ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Wilfrid Laurier w Ontario w Kanadzie na kierunku zarządzanie. Urodziła się w Kanadzie, ma podwójne obywatelstwo, kanadyjskie i polskie.

Coca-Cola Poland Services to spółka-córka The Coca-Cola Company zaś Coca-Cola HBC Polska to oddział Coca-Cola Hellenic Bottling Company, będącej pod względem sprzedaży drugim na świecie rozlewcą napojów dla The Coca-Cola Company.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,44

  • Min

    4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane