Anna Merta w zespole Griffin Premium RE. Odpowie za wynajem DH Supersam i DH Renoma

Autor: dlahandlu.pl 21 listopada 2017 11:10

Do grona Griffin Premium RE., pierwszej polskiej spółki działającej według formuły REIT (Real Estate Investment Trust) dołączyła Anna Merta, która objęła stanowisko Senior Leasing Managera - Retail. Anna Merta będzie współtworzyła strategię wynajmu powierzchni handlowych DH Supersam w Katowicach oraz DH Renoma we Wrocławiu.

Anna Merta jest absolwentką Instytutu Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego. Z branżą nieruchomości komercyjnych związana jest od 2009 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w takich firmach, jak Neinver, Fortis, Atrium European Real Estate oraz Apsys Polska.

Jej głównymi projektami była rekomercjalizacja Starego Browaru w Poznaniu i łódzkiej Manufaktury, a także leasing galerii Posnania w Poznaniu.

Griffin Premium RE to spółka powstała w grudniu 2016 r. poprzez wyodrębnienie dziewięciu atrakcyjnych nieruchomości z portfela stworzonego i zarządzanego przez grupę Griffin Real Estate, wiodącego i dynamicznie rozwijającego się inwestora na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej. W portfelu nieruchomości Griffin Premium RE.. znajdują się nieruchomości biurowe oraz obiekty biurowo-handlowe. Wszystkie znajdują się w znakomitych lokalizacjach, w pięciu polskich miastach: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie i Katowicach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    1,27

  • Min

    0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane