PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

API Market w Millennium Plaza

www.portalspozywczy.pl 9 lipca 2012 12:12

W ostatnich tygodniach w galerii usługowo-handlowej, w położonym w centrum Warszawy budynku Millennium Plaza, zostały otwarte dwa nowe lokale: delikatesy API Market oraz bistro Delicafe. Nowi najemcy korzystają łącznie z powierzchni ponad 400 m kw.

- Podpisanie umów z dwoma nowymi najemcami ma na celu zaspokojenie podstawowych potrzeb pracowników biurowych z naszego budynku, a także zwiększenie liczby klientów przychodzących z zewnątrz - mówi Anna Wysocka, Leasing & Property Manager w Atlas Estates, która zarządza galerią.

Delicafe to lokal gastronomiczny, łączący w sobie funkcje restauracji, kawiarni i delikatesów. Kawiarnio-restauracja serwuje dania wegetariańskie, bufet lunchowy i przekąski typu meze. Jednocześnie, w lokalu znajduje się stanowisko delikatesowe, w którym można znaleźć m.in. przysmaki z różnych stron świata, w tym koszerne wino.

API Market to polska firma rodzinna, która od ponad 10 lat skutecznie rozwija sieć sklepów na terenie województwa mazowieckiego oraz prowadzi e-sklep. Delikatesy w Millennium Plaza są już trzynastą lokalizacją API Market. Punkt ma w swojej ofercie ponad 5 tys. różnych produktów, w tym bogaty wybór wędlin, mięsa, nabiału, owoców i warzyw oraz alkoholi, a także artykułów chemicznych i kosmetyków.

- Decyzję o otwarciu naszych delikatesów w Galerii Millennium podjęliśmy ze względu na lokalizację w centrum Warszawy, w ekskluzywnym biurowcu, gdzie pracuje 2000 osób. Budynek jest też położony przy ruchliwym skrzyżowaniu i punkcie przesiadkowym, co zapewnia napływ klientów - mówi Paweł Piwek, prezes zarządu API Market.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane