Aplikacja badawcza TakeTask.pl będzie rozwijana przez nowego właściciela

Autor: dlahandlu.pl 12 marca 2015 13:39

W pierwszym kwartale 2015 roku instytut badawczy ABR SESTA przejął 70 proc. udziałów w przedsięwzięciu o nazwie TakeTask. Zamierz on rozwijać aplikację zarówno na rynku polskim, jak i europejskim.

TakeTask to aplikacja, dzięki której można uzyskać ważne informacje z rynku dotyczące m.in. sprzedaży produktów, dostępności ich asortymentu, cen, dystrybucji, wyglądu ekspozycji promocyjnej oraz zachowania klientów i pracowników. Jest to usługa, która wykorzystuje crowdsourcing do badań rynku. Obecnie dla TakeTask pracuje blisko 2000 agentów. Dotychczas wykonali oni 15 tys. zadań.
ABR SESTA będzie miał strategiczny wpływ na pełne wdrożenie projektu i dostarczy stosowne oprogramowanie oraz stworzy nowe rozwiązania. - W pierwszej połowie bieżącego roku zamierzamy rozwijać aplikację i zwiększyć jej ogólną sprzedaż w Polsce. Wprowadzone zostaną nowe funkcjonalności, które umożliwią świadczenie większej liczby usług dla klientów, m.in. wdrożymy e-learning oraz dodatkową komunikację z agentami, ułatwimy spis cen z listy. Równocześnie rozwijana będzie sieć agentów w tych miejscach, gdzie jest ich za mało. Natomiast w drugiej połowie roku przygotujemy się do wdrożenia aplikacji na rynku europejskim, szukając m.in. partnerów, tzw. resellerów, mówi Sebastian Starzyński, prezes zarządu instytutu badawczego ABR SESTA.

W 2016 roku instytut zamierza na stałe wejść z aplikacją TakeTask na rynek w Europie. Już na początku przyszłego roku odbędzie się zarówno rekrutacja agentów, jak i rozpoczęcie sprzedaży w krajach europejskich. Z kolei na polskim rynku będą testowane nowe modele biznesowe. Instytut zamierza również szukać nowych inwestorów.

Z usług ABR SESTA korzystają m.in. Makro, Auchan, Biedronka (JM Polska), Castorama, OBI, Rossmann, JULA, Real, Eurocash, Empik, EuroRTVAGD, Colgate, Allianz, RWE, Danone, Coca Cola, NIVEA, MARS. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • ekonsulting 2015-06-23 02:00:37

    chcesz wiedzieć więcej o mobilnych aplikacjach?

    artmetic.pl

  • x 2015-04-04 14:31:57

    Lepiej wyglada buzzbee.pl znacznie ladniejszy interfejs i przynajmniej odpowiadaja na pytania.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane