PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Aplikacja UberEats dostępna w stolicy Wielkopolski

Autor: dlahandlu.pl 14 września 2017 14:40

Aplikacja UberEats umożliwiająca zamówienie posiłków z ulubionych restauracji szybciej niż było to możliwe do tej pory, jest już dostępna w stolicy Wielkopolski. Poznań jest drugim miastem w Polsce, w którym dostępna jest aplikacja.

Poznaniacy mogą zamawiać jedzenie z 90 restauracji - wiele z nich nie oferowało wcześniej możliwości dostawy.

- Polska jest 3. co do wielkości rynkiem Ubera w Unii Europejskiej - z naszych usług korzysta już milion Polaków. Dlatego kontynuujemy inwestycje, które zlokalizowane są na terenie całego kraju - we wrześniu ubiegłego roku otworzyliśmy Centrum Usług Biznesowych w Krakowie, w którym dziś zatrudniamy ok. 300 osób, a zaledwie kilka tygodni temu zdolność operacyjną uzyskało zewnętrzne centrum operacyjne zlokalizowane w Lublinie. Już teraz pracuje tam prawie 40 agentów - mówi Krzysztof Radoszewski, dyrektor generalny UberEats w Polsce.

- Prowadzimy rozmowy z kolejnymi restauracjami i spodziewamy się, że lista lokali, z którymi współpracujemy oraz obszar miasta, który obsługuje aplikacja ulegną poszerzeniu - dodaje Krzysztof Radoszewski i przypomina, że w Warszawie od momentu startu aplikacji w lutym br. liczba współpracujących restauracji wzrosła z ok. 200 do ponad 500. Dzięki UberEats, wiele restauracji, które nie posiadały własnych kurierów lub obawiały się utraty walorów jedzenia w trakcie długiego dojazdu mogło zaoferować usługę jedzenia z dowozem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane