Apsys Polska zarządcą NoVa Park

Property News 16 kwietnia 2012 14:34

Apsys Polska wygrał przetarg na zarządzanie centrum handlowo - rozrywkowym NoVa Park powstającym w Gorzowie Wielkopolskim. Będzie to 15. obiekt zarządzany przez Apsys w Polsce.

Inwestorami NoVa Park są Futureal oraz Caelum Development - firmy, z którymi Apsys nawiązał współpracę po raz pierwszy. Dzięki podpisaniu umowy na obsługę Nova Park spółka powiększyła swoje portfolio zarządcze o 15. już obiekt handlowy, pierwszy z województwa lubuskiego.

- Wygrana w przetargu jest konsekwencją realizacji naszej strategii rozwoju na najbliższe lata, a także wieloletniego i bardzo bogatego doświadczenia zarządczego, jakie posiadamy. Apsys jest jedną z pierwszych firm na polskim rynku, które już kilkanaście lat temu zaoferowały usługi wszechstronnej obsługi galerii handlowych - mówi Fabrice Bansay, prezes Apsys Polska.

Współpraca Apsys z właścicielami NoVa Park rozpocznie się w dniu otwarcia galerii, które jest planowane na 18 kwietnia 2012 r. NoVa Park będzie największym obiektem handlowo - rozrywkowym w Gorzowie Wielkopolskim oraz w regionie lubuskim. Położona w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie bulwaru nadwarciańskiego i głównych szlaków komunikacyjnych galeria zaoferuje 32 tys. mkw. powierzchni handlowej. 85 proc. galerii zostało zarezerwowane przez znane marki, w wielu przypadkach nieobecne dotąd na lokalnym rynku. Wśród najemców NoVa Park są H&M, Intersport, KappAhl, Piotr i Paweł, Empik, Smyk, Orsay, KFC, Pure.

 

 

 

Czytaj: propertynews.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8963
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane