PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Apsys rozważa realizację kolejnych projektów handlowych

Property News 22 maja 2014 20:17

Warszawa, Kraków, Trójmiasto - w tych lokalizacjach Apsys rozważa realizację kolejnych projektów handlowych. - Naszym celem jest budowa najwyższej klasy centrów, o kluczowym znaczeniu, w najważniejszych miastach Polski - mówi w rozmowie z propertynews.pl Fabrice Bansay, prezes Apsys Polska.

- Kraków, Warszawa i Trójmiasto mają ogromny potencjał, ponieważ nasycenie placówkami handlowymi jest tam wciąż niższe niż polska średnia oraz średnia europejska - mówi Fabrice Bansay, prezes Apsys Polska. Dodaje, że definitywnie w ciągu najbliższych pięciu lat w tych miastach powstaną jeszcze centra handlowe.

Apsys chce realizować swoją strategię rozwoju, stawiając głównie na jakość projektów. Jak mówi Fabrice Bansay, ich przygotowanie wymaga czasu i musi być dostosowane do konkretnych potrzeb miasta i oczekiwań klientów. Tak było w przypadku budowy Manufaktury w Łodzi, która trwała blisko 10 lat.

Przeczytaj także:

Teraz Apsys koncentruje się na realizacji poznańskiej Łaciny. Obiekt otrzymał właśnie 187 mln euro kredytu od konsorcjum trzech banków (BGK,ING i Berlin Hyp). Ma to być centrum dostosowane do potrzeb klientów XXI wieku. - To będzie centrum lifestylowe, łączące funkcje handlowe i rozrywkowe - dodaje Fabrice Bansay. Inwestycja zostanie oddana do użytku w 2016 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane