PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Apteki Cosmedica w trzech galeriach handlowych

Autor: dlahandlu.pl 26 sierpnia 2015 13:01

Grupa Cosmedica otworzyła trzy nowe apteki. W całym kraju ma ich już czterdzieści i zapowiada, że na tym nie koniec. Czterdziesta działająca pod marką Cosmedica mieści się w parku handlowym Prima w Bydgoszczy przy ulicy Gdańskiej 161. Podobnie jak inne punkty tego konceptu jest połączeniem apteki i specjalistycznej drogerii.

W samoobsługowej części drogeryjnej znaleźć można szeroki asortyment medycznych dermokosmetyków, bo w tym właśnie obszarze grupa się specjalizuje, uzupełniając ofertę o rozbudowane wysokospecjalistyczne konsultacje dermokosmetyczne.

Najwięcej aptek marki Cosmedica znajduje się w Polsce Centralnej, głównie w  Warszawie, jednak od dwóch lat trwa  ogólnopolska ekspansja grupy, która przez ten czas podwoiła liczbę placówek. Obecnie można je znaleźć od Trójmiasta po Małopolskę.

– Stale się rozwijamy, konsekwentnie zwiększając nasze znaczenie na polskim rynku. I zdecydowanie nie zamierzamy poprzestać na czterdziestu lokalizacjach  – zapowiada Jerzy Radziwanowski, prezes zarządu grupy.

Czterdziesta apteka marki Cosmedica liczy ponad 120 mkw. powierzchni najmu. Podobną wielkość mają otwarte w zeszłym tygodniu punkty w galeriach: Sandecja w Nowym Sączu i Tarnovia w Tarnowie. Należą więc do mniejszych w formacie Cosmedica. Grupa jest zainteresowana również pozyskaniem zdecydowanie większych lokali. Średnio w każdej z aptek dostępnych jest 6500 produktów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    24,90

  • Śr

    17,13

  • Min

    13,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane