Arkadia i Galeria Mokotów z czterogwiazdkowym certyfikatem jakości

Autor: dlahandlu.pl 16 maja 2012 11:18

Arkadia i Galeria Mokotów - warszawskie centra handlowe należące do Unibail-Rodamco - w kwietniu i maju na podstawie audytu międzynarodowej firmy SGS, uzyskały cztery gwiazdki w kategorii jakości oferty i usług.

Czterogwiazdkowa strategia będzie wdrażana we wszystkich centrach handlowych Grupy. Opracowana została specjalna 571-punktowa baza referencyjna, na podstawie której określany jest stopień spełnienia kryteriów najwyższej jakości. Na podstawie pełnego audytu wstępnego oraz dorocznej wizyty tajemniczego klienta SGS oceni, czy konkretne centrum spełnia czterogwiazdkowe standardy.

Czterogwiazdkowy wyróżnik wskazuje, że centrum handlowe oferuje usługi takie, jak szatnie, aplikacje na telefon komórkowy, bezpłatny i nieograniczony dostęp do WIFI, Facebooka, a także usługi typu „premium" (parkowanie samochodów przez obsługę, możliwość korzystania z iPadów w przestrzeniach relaksacyjnych, czyszczenie obuwia). Ponadto wszystkie osoby zaangażowane w działalność centrum, zarówno personel, jak i najemcy, podlegają takiej samej kontroli jakości; wszyscy obowiązkowo uczestniczą w szkoleniach mających na celu doskonalenie obsługi klienta z myślą o zapewnieniu mu jak najlepszego samopoczucia podczas pobytu w centrum.

Grupa zamierza wdrożyć czterogwiazdkową certyfikację we wszystkich swoich centrach handlowych, zarówno we Francji, jak i w innych krajach.
Unibail-Rodamco planuje, że 20 centrów uzyska cztery gwiazdki w 2012 roku, a wszystkie pozostałe do 2014 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,79

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9961

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane