PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Armatura bezdotykowa obniża koszty funkcjonowania centrów handlowych

Autor: dlahandlu.pl/pr 29 grudnia 2010 12:35

Najwięksi deweloperzy i inwestorzy obiektów publicznych coraz chętniej sięgają po gotowe rozwiązania zmniejszające koszty eksploatacji budynków. Standarem staje się montaż bezdotykowej armatury, która pozwala obniżyć zużycie wody nawet do 50 proc.

Tym samym zmniejszeniu ulegają także koszty energii potrzebnej na jej ogrzanie. Działanie bezdotykowych baterii ogranicza wypływ wody. Dzięki fotokomórce jest ona używana wyłącznie wówczas, gdy użytkownik przystawi dłonie do kranu. To szczególnie istotne w przypadku dużych obiektów publicznych jak centra handlowe, restauracje czy hotele. - W miejscach publicznych ludzie nie przywiązują wagi do oszczędności. Dlatego zamontowanie baterii bezdotykowych pozwala właścicielowi inwestycji w znaczny sposób ograniczyć koszty eksploatacji budynku - zauważa Marek Biały, dyrektor handlowy firmy Oras, producenta nowoczesnej armatury.

Bezdotykowa armatura montowana jest w największych obiektach jak m.in. popularnym warszawskim centrum handlowym Galerii Mokotów, Galerii Jurajskiej w Częstochowie, galeriach handlowych Alfa w Białymstoku i Olsztynie czy w sieci restauracji Mc Donald's i multiplexów Cinema City.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane