Aroma Espresso Bar otwiera nowy lokal, zapowiada pięć kolejnych

Autor: dlahandlu.pl 1 marca 2012 09:14

Sieć Aroma Espresso Bar która na początku roku rozpoczęła ekspansję na polskim rynku 1 marca br., otwiera drugi lokal w Warszawie, przy ul. Krakowskie Przedmieście 7.

Pierwsza kawiarnia Aroma Espresso Bar została otwarta 10 stycznia 2012 roku przy ulicy Kruczej 6  w Warszawie. Powierzchnia kawiarni będzie wynosić 114 mkw. Trzeci lokal sieci, którego otwarcie planowane jest w II kwartale 2012 roku, znajdzie się przy ulicy Chmielnej 3. Kolejne kawiarnie będą otwierane w centrach największych polskich miast, przy głównych ulicach o dużym natężeniu ruchu, w sąsiedztwie biurowców, uczelni, centrów biznesu, a także w największych centrach handlowych w Polsce.

Aroma Espresso Bar funkcjonuje w największych światowych miastach: Nowym Jorku, Los Angeles, Toronto, Ontario, Kijowie i Tel Awiwie. W Polsce jest planowane otwarcie 25 lokali w ciągu pięciu lat. - Po Warszawie przyjdzie czas na dwa lokale w Poznaniu i dwa
w Katowicach. Lokalizacje naszych kawiarni będą znajdowały się w największych miastach Polski - mówi Sylwia Zacharska, dyrektor ds. franczyzy.

Klienci kawiarni mają możliwość zamówienia potraw przez telefon, a menu na wynos jest nieco tańsze od potraw zamawianych na miejscu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,41

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11002

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 784717

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane