ARS Shops pomoże szkockiej marce na polskim rynku

Property News 3 marca 2017 11:24

Już wkrótce klienci warszawskiego Blue City będą mogli zrobić zakupy w nowym sklepie marki Trespass. Będzie to jedenasty salon szkockiej marki w Polsce, która planuje dalszy rozwój sieci w naszym kraju. Pomóc w tym ma spółka ARS Shops, która jednocześnie została partnerem marki w Polsce i będzie uczestniczyć w jej dalszej ekspansji.

Trespass to firma specjalizująca się w segmencie outdoor, a jej doświadczenie w produkcji sięga ponad 80 lat. Nowe otwarcie w Blue City wpisuje się w globalną strategię rozwoju firmy. - Jako, że marka Trespass pochodzi ze Szkocji, w Wielkiej Brytanii zdobyła już silną pozycję na rynku, jak również w świadomości klientów. Posiadając ponad 230 sklepów na Wyspach Brytyjskich, naturalnym kierunkiem dalszego rozwoju była ekspansja na rynki EU - mówi Konrad Jezierski, European Regional Manager, Trespass.

Firma prowadzi działania związane z ekspansją zagraniczną, przede wszystkim w Europie. W Polsce jako operator sklepów własnych jest obecna od 2014 roku, kiedy to otworzyła sklepy własne w centrach outletowych w Gdańsku, Piasecznie i Warszawie.

- Mimo, iż weszliśmy na rynek stosunkowo późno, gdy w jakimś sensie był on już podzielony, okazało się, że nasze produkty bardzo dobrze spełniają oczekiwania tutejszego klienta. Rozmiar rynku oraz potrzeby polskiego konsumenta sprawiły, że rozpoczęliśmy poszukiwania partnera, który umożliwiłby nam szybszą ekspansję - mówi Konrad Jezierski.

I tak wybrana została firma ARS Retail Group, która do tej pory znana była z prac projektowych i usług shop-fittingowych. Dla tego typu biznesu to nietypowy scenariusz rozwoju.

- Od ponad dwóch lat świadczyliśmy dla Trespass usługi shop-fittingowe w Polsce i na rynkach EU. Zaprojektowaliśmy również najnowszy koncept marki. Początkowo nic nie wskazywało na to, że współpraca ta będzie miała inny zakres. Gdy jednak dowiedzieliśmy się, że Trespass szuka w Polsce partnera, przystąpiliśmy do rozmów. Obserwujemy rynek od wielu lat, dosyć szybko zatem jesteśmy w stanie dostrzec koncept z potencjałem - mówi Łukasz Derlacki, właściciel ARS Retail Group.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,79

  • Śr

    2,29

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane