PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Aryzta Polska z nowym konceptem piekarniczym dla dwóch dużych sieci

www.portalspozywczy.pl 5 lipca 2016 12:57

Jesteśmy w stanie przejąć zarządzanie całym stanowiskiem piekarniczym w sklepie, począwszy od zaprojektowania półek i regałów, poprzez serwis urządzeń aż do nadzoru nad sprzedażą. Prowadzimy już rozmowy w sprawie pilotażowego wdrożenia systemu w dwóch dużych sieciach detalicznych - mówi w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl Waldemar Topolski, dyrektor zarządzający Aryzta Polska.

Na początku czerwca 2016 roku zakończyła się integracja spółek Fornetti i Aryzta Polska. W efekcie połączenia powstała jedna z największych grup piekarniczych w Europie Środkowej.

- Uzyskaliśmy dostęp do zdolności produkcyjnych Grupy Fornetti jednocześnie mając możliwość wprowadzenia na rynek polski nowego konceptu, który, jak jesteśmy przekonani, będzie bardzo atrakcyjny dla naszych klientów - mówi Waldemar Topolski.

Nowy model biznesowy polega na przejęciu przez Aryztę i Fornetti całości zarządzania stanowiskiem piekarniczym w sklepie.

- Wspólnie z naszymi klientami projektujemy nowe, atrakcyjniejsze dla konsumentów stoiska, półki, regały. Zapewniamy wyposażenie sklepu: lodówki, zamrażarki, proste w obsłudze piece. Wspólnie decydujemy o ułożeniu asortymentu piekarniczego, a także sprawujemy nadzór nad sprzedażą do finalnego konsumenta - dodaje dyrektor zarządzający Aryzta Polska.

Całość na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane