ASM Group zadebiutuje na GPW 14 września

Autor: www.dlahandlu.pl 13 września 2016 14:50

14 września na głównym rynku GPW w Warszawie zadebiutuje spółka ASM GROUP S.A., która przenosi swoje notowania z rynku NewConnect. Jednym z celów strategicznych debiutanta jest ekspansja zagraniczna. Spółka obecnie prowadzi działalność w Polsce i we Włoszech.

Debiutowi na GPW będzie towarzyszyć dopuszczenie do obrotu 102.000 akcji zwykłych na okaziciela serii A, 53.654.285 akcji zwykłych na okaziciela serii B, 3.263.357 akcji zwykłych na okaziciela serii C.  Akcje tych serii są obecnie notowane na rynku NewConnect.

Obecnie ASM Group S.A. działa na rynku polskim oraz włoskim. We Włoszech posiada dwie spółki zależne. W najbliższej przyszłości Spółka chce skupić się na akwizycjach podmiotów z obszaru usług wsparcia sprzedaży, które działają zarówno w Polsce, jak  i za granicą.

 -Naszym celem jest rozwój grupy kapitałowej i osiągnięcie pozycji jednego z największych podmiotów w Europie, oferującego kompleksowe usługi wsparcia sprzedaży. Za nami już kilka udanych akwizycji. Jesteśmy gotowi do kolejnych zagranicznych przejęć spółek z naszej branży. Chcemy dokonywać akwizycji, dzięki którym będziemy mogli oferować naszym klientom coraz lepsze, bardziej zaawansowane rozwiązania na skalę globalną. - komentuje Adam Stańczak, Prezes Zarządu ASM GROUP S.A.

Z usług spółki korzysta już ponad 600 klientów. Spółka świadczy kompleksowe usługi z zakresu: merchandisingu, outsourcingu sił sprzedaży, field marketingu oraz badań marketingowych.

Po pierwszym półroczu 2016 r. skonsolidowany przychód ze sprzedaży ASM GROUP S.A.  wyniósł 81 mln zł. Spółka w tym okresie wypracowała zysk netto na poziomie 3,2 mln zł. Zysk EBITDA wyniósł zaś 5,9 mln zł.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane