PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Atlanta Poland z pomyślnym wynikiem audytu. Czy wznowi dostawy do Biedronki?

Autor: pr, dlahandlu.pl 29 czerwca 2016 12:35

Atlanta Poland otrzymała najwyższą ocenę AA w wyniku audytu certyfikującego BRC w najnowszym standardzie 7.0 przeprowadzonego przez Lloyd’s Register. Audyt zakończony został w dn. 25 czerwca br.

Spółka podkreśla, że Lloyd’s Register świadczy usługi w zakresie certyfikacji, walidacji i weryfikacji systemów jakościowych i posiada międzynarodowe akredytacje ponad 50 organizacji akredytacyjnych. - Z uwagi na fakt, że wszystkie procedury oraz ich zastosowanie po raz kolejny zostały ocenione na najwyższym poziomie, System BRC w wersji 7.0 obowiązujący w Atlanta Poland S.A. otrzymał właśnie najwyższą możliwą ocenę AA, co oznacza podniesienie oceny z poprzedniego audytu (z oceny A) - mówi Piotr Bieliński, wiceprezes zarządu Atlanta Poland S.A.

Przypomnijmy, że 17 czerwca spółka informowała, że sieć Biedronka wstrzymała dostawy bakalii produkowanych w zakładach firmy Atlanta Poland. Powodem decyzji były nieprawidłowości, sprzeczne z polityką spółki, stwierdzone podczas audytu przeprowadzonego w Atlanta Poland. Producent został zobowiązany do przedstawienia działań korygujących.

Obroty Atlanta Poland z Jeronimo Martins Polska w okresie ostatnich 12 miesięcy stanowiły 24% wartości całkowitych przychodów ze sprzedaży spółki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane