Atrium Felicity wzmacnia segment rekreacyjno-usługowy

Autor: pr 11 stycznia 2016 11:05

W grudniu do grona najemców lubelskiego centrum handlowego Atrium Felicity dołączyła Szkoła Tańca Iskra, szkoła językowa Lingua Club oraz biuro podróży Rainbow Tours.

W Atrium Felicity nastąpiło ważne wzmocnienie segmentu rekreacyjno - usługowego – w lokalu o powierzchni ponad 747 mkw. swoją działalność rozpoczęły Szkoła Tańca Iskra oraz szkoła językowa Lingua Club. Iskra to dynamicznie rozwijająca się sieć klubów tanecznych. Iskra Szkoła Tańca posiada swoje lokale m.in. w Wielkopolsce, na Mazowszu, na Podkarpaciu, Śląsku i w Małopolsce. Lokal w Atrium Felicity będzie pierwszą placówką tej sieci w województwie lubelskim.

Lingua Club to szkoła, która w oparciu o metody m.in. klasyczną, dualną czy Callana oferuje zajęcia z nauki pięciu języków.

Kolejny nowy najemca -  biuro podróży Rainbow Tours, zlokalizowane jest w pasażu handlowym w pobliżu Auchan oraz sklepu Takko Fashion i drogerii Super-Pharm. Najemca zajmuje ponad 54 mkw. powierzchni.

Atrium Felicity to nie tylko oferta ponad 114 najemców z branży modowej, obuwniczej czy urody, ale również bogata oferta rozrywkowa i rekreacyjna.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,99

  • Śr

    5,36

  • Min

    3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane