Atrium Promenada stawia na pop-up stores

Autor: dlahandlu.pl 7 listopada 2016 10:43

W Atrium Promenada powstało siedem pop-up storów. Są wśród nich sklepy znanych międzynarodowych marek, jak i polskich projektantów. Multibrandowe butiki otworzyli: GAVEL WARSAW, Super Story i Slowfashion. Swój nowy koncept sprzedażowy uruchomił także Lorens & Wiktor.  Z myślą o najmłodszych wystartowały pop-upy odzieżowe (Royal Kids, BETITO) oraz z zabawkami (Imaginarium). W planach Atrium są już kolejne otwarcia sklepów w tej formule.

Pop-up store to odpowiedź na zmieniające się potrzeby zarówno najemców, którzy chcą podnieść zaangażowanie klientów w markę i jeszcze bardziej otworzyć się na bezpośrednią relację z nimi, jak też klientów, którzy coraz częściej sięgają po niszowe produkty, poszukują asortymentu, który jest niepowtarzalny.

Krótkoterminowy najem i stosunkowo niewielkie nakłady na urządzenie i wyposażenie lokalu, sprawiają, że ten format handlowy cieszy się zainteresowaniem również tych detalistów, którzy swoje produkty sprzedają wyłącznie przez internet, w swoich showroomach czy na popularnych cyklicznych targach tematycznych. Mowa tu o młodych markach, start-upach i lokalnych producentach, dla których ta unikalna formuła sprzedaży jest szansą na otwarcie się na szerszą grupę klientów, a tym samym budowanie świadomości brandu i weryfikację potencjału sprzedażowego.

- Stawiamy na nowoczesne podejście do zakupów i sprzedaży. Wprowadzając nowy koncept handlowy chcemy współtworzyć inspirujące środowisko zakupowe dla naszych klientów
i najemców. Pop-up story są kreatywne, budzą emocje i zaangażowanie. Są odpowiedzią na potrzebę częstszych nowości w ofercie. Zmieniający się, a nawet niedostępny w innych sklepach asortyment pop-up storów, daje poczucie ekskluzywności, odpowiada na potrzeby związane z oryginalnością produktu, który jest trudny do zdobycia. Wierzę, że ta popularna na Zachodzie formuła spotka się z dużym zainteresowaniem klientów Atrium Promenada oraz – dzięki swojej innowacyjności i elastyczności – zachęci do współpracy z nami kolejnych najemców – mówi Agata Szczęsna, dyrektor Atrium Promenada.

Atrium Promenada to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w prawobrzeżnej części Warszawy i flagowy projekt w portfolio Grupy Atrium. Na 49,2 tys. mkw. powierzchni handlowej do dyspozycji odwiedzających jest ponad 180 sklepów i lokali usługowych. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,55

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8714

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 684371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane