Atrium Siemianowice z kolejnym udogodnieniem dla klientów

Autor: pr 25 lutego 2016 14:34

Centrum handlowe Atrium Siemianowice wzbogaciło się o kolejne udogodnienie dla klientów. W obiekcie działa specjalna strefa zabaw dla dzieci, wyposażona w nowoczesny sprzęt i zabawki.

Pokój zabaw został uruchomiony 20 lutego i można z niego korzystać nieodpłatnie w godzinach funkcjonowania centrum. Znajduje się w lokalu w pasażu centrum, pomiędzy Piekarnią a salonikiem prasowym InMedio i zajmuje ponad 48 mkw. We współpracy z firmą Pirat Automaty został wyposażony w nowoczesny, atestowany sprzęt, dedykowany dzieciom w różnych grupach wiekowych. Mogą one korzystać m.in. z licznych konstrukcji do wspinania, zjeżdżalni, bujaków, kącika plastycznego oraz zabawek rozwijających motorykę.

Atrium Siemianowice to centrum handlowo-usługowe położone przy ul. Jagiełły w Siemianowicach Śląskich. Na ponad 6 200 mkw. powierzchni handlowej znajduje się 15 sklepów oraz lokali usługowych, m.in.: hipermarket Carrefour, elektromarket Euro RTV AGD, market budowlany Brico Marche, dyskont odzieżowo-wnętrzarski Pepco, drogeria Rossmann.

Atrium posiada w Polsce 24 działające centra handlowe o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej 535,5 tys. mkw., które w 2014 roku wygenerowały ponad 51,7 mln euro przychodów z najmu brutto. 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane