Auchan będzie miał 2. hipermarket w Płocku

Autor: dlahandlu.pl 10 kwietnia 2018 10:54

Mieszkańcy Płocka już w 2020 r. będą mogli korzystać z nowego centrum handlowego. Galeria Centrum będzie zlokalizowana pomiędzy ulicami Chopina i Targową. Inwestorem projektu jest spółka Centrum Targowa, a za jego komercjalizację odpowiada Nuvalu Polska.

- Znajdą się w niej zarówno sklepy wielkopowierzchniowe – hipermarket spożywczy i hipermarket tupu „dom i ogród” - jak i galeria handlowa z dużą gamą popularnych marek. Klienci będą mogli również skorzystać z oferty kawiarni, restauracji oraz klubu fitness – mówi Piotr Wasilewski, dyrektor Retail & Investment w Nuvalu Polska.

Galeria Centrum zostanie otwarta w drugiej połowie 2020 r i będzie miała ponad 41 tys. mkw. Inwestor podpisał już umowy z dwoma głównymi najemcami – Auchan oraz Castoramą. W galerii znajdzie się 80 sklepów. Dla klientów przewidziano około 1500 miejsc parkingowych. Na terenie obiektu powstanie również stacja paliw. Galeria powstanie przy ul. Targowej, w pobliżu lokalizacji największych firm w mieście, takich jak Orlen, Budmat czy New Holland. Przy okazji budowy obiektu powstanie tunel, ułatwiający połączenie drogowe z centrum miasta.

Aktualnie trwają prace projektowe i proces uzgodnień. Koncepcję architektoniczną przygotowuje Pracownia Architektoniczna Królikowski i Jaworski S.C. z Płocka.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,59

  • Śr

    3,49

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3903

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane