PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Auchan od 20 lat w Polsce. Kolejne galerie sieci przejdą remodeling

Autor: dlahandlu.pl 16 maja 2016 14:04

620 tysięcy mkw. łącznej powierzchni handlowej, blisko 1200 lokali w galeriach handlowych, 22 centra handlowe Auchan – to efekt realizowanej przez Immochan strategii biznesowej. Firma w tym roku obchodzi 20-lecie obecności na polskim rynku, a najbliższe miesiące upłyną w Immochan pod znakiem remodelingu wybranych obiektów, nowych inwestycji oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii w komunikacji z klientami.

Za dwa lata firma planuje otwarcie kolejnej galerii handlowej Ossów Park. Nowy obiekt handlowy będzie zlokalizowany na pograniczu dwóch warszawskich miejscowości: Kobyłki i Wołomina. Na terenie obiektu o powierzchni GLA 55 tys. mkw. znajdzie się 150 butików i punktów usługowych, hipermarket Auchan, a także rozbudowana strefa rozrywki z miejscem zabaw dla najmłodszych oraz częścią restauracyjną. Obecnie trwa przednajem powierzchni tej galerii handlowej.

- Specjalizujemy się w realizowaniu projektów od zera. Kupujemy grunt, budujemy obiekt, a następnie nim zarządzamy. Bierzemy odpowiedzialność za każdy etap projektu - tak jest we wszystkich krajach, w których działamy. Harmonogram naszych otwarć zależy od kwestii formalnych oraz od rozwoju infrastruktury. Taka sytuacja ma miejsce w przypadku naszego planowanego projektu w Góraszce, gdzie czekamy na budowę układu drogowego – mówi Laurence Paquet, dyrektor generalna Immochan.

W najbliższym czasie firma przeprowadzi remodeling kilku swoich obiektów. Od kilku miesięcy trwa rozbudowa Centrum Handlowego Auchan Gdańsk. Jej zakończenie jest zaplanowane na styczeń 2017 r. W czerwcu rozpocznie się rozbudowa Centrum Handlowego Auchan Hetmańska w Białymstoku. W rozbudowanej części pojawią się nowe, znane marki, m.in. H&M oraz Toys‘R’Us, zmieniona zostanie aranżacja strefy restauracyjnej. Zakończenie projektu planowane jest na pierwszy kwartał 2017 r.

Immochan zapowiada również realizację projektu rozbudowy centrum handlowego w Piasecznie, pod nazwą Galeria Piaseczno.  - Planujemy realizację tego projektu na 2019 rok. Po rozbudowie, na powierzchni GLA 83 tys. mkw. znajdzie się 220 punktów handlowo–usługowych. Na trzecim piętrze galerii planujemy część rozrywkową z dużą strefą restauracyjną i kinem – mówi Laurence Paquet.

Powstawaniu nowych galerii handlowych i rozbudowie dotychczasowych towarzyszy nowa strategia marketingowa. Zgodnie z jej założeniami, centra handlowe Auchan staną się bardziej otwarte na klienta i jego oczekiwania. W centrum handlowym znajdzie on nie tylko kompleksową ofertę handlową, lecz również liczne udogodnienia, w tym bezpłatny dostęp do internetu przez sieć WiFi. Pierwszą galerią handlową, w której zostanie zrealizowana ta strategia, będzie Auchan Gdańsk. - W najbliższym czasie uruchomimy nowe strony internetowe naszych galerii handlowych oraz media społecznościowe: profile na Facebooku, Instagram oraz blog – zapowiada Agnieszka Gutowska, dyrektor marketingu Immochan.

Immochan działa jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma powstała we Francji w 1976 roku, a oddział w Polsce został otwarty w 1996 roku. W tym samym roku w Piasecznie powstała pierwsza galeria handlowa Auchan. Obecnie Immochan zarządza 22 centrami handlowymi Auchan w 21 miastach. Działa w nich 1200 lokali, w których swoje sklepy prowadzi ponad 500 najemców. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • ruler 2016-06-11 13:53:30

    Też na to czekam, byłem 2 razy na otwarciu i za każdym razem wyniosłem coś dobrego :D Trochę się nastałem ale warto było. Poza tym licze też na jakieś marki odzieżowe, że nie pozostaną dłużne.

  • łynia 2016-06-10 20:51:17

    to niebawem mają otworzyć Galerię w Wołominie i licze na jakies promocje, szczególnie w media expert,

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane