PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Auchan otworzy wkrótce kolejne hipermarkety

Autor: gazeta.pl 21 czerwca 2012 18:59

Francuska sieć hipermarketów Auchan może otworzyć w tym roku nowe hipermarkety. Jak informuje gazeta.pl od kilku miesięcy w podwarszawskich Łomiankach trwa budowa centrum handlowego Auchan.

Oprócz hipermarketu francuskiej sieci w ramach kompleksu pojawi się market budowlany Leroy Merlin i galeria ze 100 sklepami.

W planach są kolejne obiekty.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Pracownik Auchan 2012-06-26 09:30:34

    Ciekawe, czy tam też będą przyjmować ludzi tylko na 1/2 etatu tak jak u nas. A dokładają nam tzw. dopełnienia godzin,czyli pracujemy tam po nawet osiem godzin dziennie,za które wypłacają nam dopiero po trzech miesiącach. Na opłatę rachunków nikt mi nie poczeka trzech miesięcy. To niezgodne z prawem. Nie jest to liczone jako nadgodziny, ani zlecenie, więc jakim prawem wypłacją nam po trzech miesiącach nasze zapracowane ciężko pieniądze? Szukam innej pracy, bo to czyste okradanie pracownika. Wstyd, takie potężne centra handlowe, a ludzie pracując tam i dojeżdżając jak ja muszą wegetować, choć firma prężnie się rozwija. Dziewczyny u nas zaczęły się zwalniać i mają rację wolę trochę ciężej pracować za ludzkie pieniądzie, czyli tą najniższą krajową. Oczywiście nie można im tego udowodnić, bo nie jest mi to nigdzie wpisane, że mam te chore " dopełnienia ". Ale od przyszłego miesiąca nie będę już tam pracować. I szczerze radzę tym, którzy będą się zastanawiać nad pracą w Auchan ta firma nie jest Was warta. Napewno jest dla Was lepsza opcja niż praca na 1/2 etatu, z dorabianiem godzin, za które będziecie mieć zapłacone dopiero co kwartał. Pozdrawiam.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane