Auchan Rumunia wybrał spółkę Emperii do obsługii informatycznej

Autor: dlahandlu.pl 3 stycznia 2013 20:04

Proces konsolidacji spółek informatycznych Infinite i Emperia Info, należących do Grupy Handlowej Emperia SA, został zakończony z końcem grudnia. Nowo utworzony podmiot funkcjonujący pod nazwą Infinite, dostarczaj aca zaawansowane rozwiązania informatyczne dla firm z sektora detalicznego - rozpoczyna nowy etap swojej działalności.

Infinite rozpoczęła realizację nowej strategii rozwoju, która ma zwiększyć zyski i przychody w kolejnych latach. W grudniu 2012 r. zapadła decyzja o przedłużeniu kontraktu na obsługę systemów informatycznych firmy logistycznej Tradis, należącej obecnie do Grupy Eurocash. Od listopada 2012 r. Infinite nawiązało współpracę z Auchan Rumunia, w wyniku której blisko 500 jego dostawców zostanie podłączonych do elektronicznej komunikacji poprzez system EDInet.

Infinite powstała po połączeniu dwóch spółek informatycznych Emperia Info i Infinite należących do Grupy Handlowej Emperia SA. Od stycznia siedziba spółki znajduje się w nowej lokalizacji przy ul. Ceramicznej 8 w Lublinie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,60

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9801

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane