Auchan wyśle słodycze z Rosji do Włoch

www.portalspozywczy.pl 9 stycznia 2017 12:25

Grupa Auchan ogłosiła plany sprzedawania słodyczy produkowanych w Rosji we wszystkich swoich sklepach we Włoszech. Transakcja obejmuje 16 produktów sprzedawanych pod markami własnymi Sladkiy Ostrov (Sweet Island), Kazhdiy Den (Every Day) oraz Nasha Trapesa (Our Trapesa).

Słodycze będą sprzedawane w 66 hipermarketach Auchan, a także supermarketach Simply i Ipersimply w 60 włoskich miastach, w tym w Mediolanie, Weronie, Piacenzie i Torino.

Włoski Instytut Handlu Zagranicznego (ICE) potwierdził pierwszą dostawę rosyjskich słodyczy, która wyniesie ponad 107.000 produktów i będzie ważyła dziewięć ton.

Maria Kurnosov, dyrektor komunikacji zewnętrznej dla Auchan Rosja mówi, że ​pomysł pojawił się po tym jak Auchan wziął udział w międzynarodowej wystawie, gdzie prezentował produkty swojego partnera wyprodukowane w Rosji.

Andrey Karpov, przewodniczący Stowarzyszenia Ekspertów Detalicznych mówi, że decyzja eksportu z Rosji nie jest czymś zaskakującym, ponieważ koszty produkcji oraz ceny towarów w Rosji są znacznie niższe niż w Europie, a wraz z dewaluacją rosyjskiego rubla, coraz więcej zagranicznych firm zacznie myśleć o sprzedaży towarów z Rosji.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,87

  • Min

    3,62

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane