Auchan zastępuje Makro jako wspólnik Reala

Autor: www.dlahandlu.pl 21 lutego 2014 12:33

W związku z umową między Metro Group a Auchan w spółce Real Sp. z o.o. spółka komandytowa dokonano zmian prawnych. Z danych wspólników Real Sp. z o.o. spółka komandytowa w KRS wykreślono Makro Cash and Carry a w to miejsce wpisano Auchan Polska.

Natomiast w zakresie wspólników uprawnionych do reprezentacji spółki wpisano następujace osoby: Laurent Andre Leon Dellablanche - członek zarządu, Francois Chaves - członek zarządu oraz Jean Marc Joseph Gassmann - prokura samoistna. 

Przypomnijmy, 30 listopada 2012 roku Grupa Auchan podpisała z niemieckim dystrybutorem Metro Group umowę wstępną, mającą na celu przejęcie aktywności Real w Europie Centralnej i Wschodniej, czyli nabycia 95 hipermarketów i 13 galerii handlowych w Polsce, Rumunii, na Ukrainie i w Rosji.
Po otrzymaniu warunkowej zgody polskiego Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Grupa Auchan 6 lutego 2014 roku sfinalizowała z Metro Group ostatni etap operacji dotyczącej Polski. Wraz z 57 dodatkowymi hipermarketami, Auchan Polska będzie zarządzał 85 sklepami w naszym kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • wspieraniesprzedazy.pl 2014-03-02 21:14:57

  Co musiałoby się stać abyście kupowali wszystko przez internet z dowozem do domu?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,49

 • Śr

  3,81

 • Min

  2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane