PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Auto-Spa przy supermarketach Polomarket

Autor: www.dlahandlu.pl 23 listopada 2011 11:45

Auto-Spa przy supermarketach Polomarket

Auto-Spa będzie otwierać myjnie przy supermarketach Polomarket. Jest to kolejna - po Tesco - sieć handlowa, z którą współpracuje wrocławska spółka.

 Pod szyldem Auto-Spa działa aktualnie 25 myjni, w tym pięć należących do franczyzobiorców. Sieć oferuje swoim partnerom ponad sto lokalizacji przy super i hipermarketach Tesco, a dzięki współpracy z siecią Polomarket dołączy do nich ponad 20 kolejnych.

- Współpraca z siecią Polomarket daje nam możliwość dotarcia do nowej grupy klientów, głównie w mniejszych miejscowościach, gdzie dotychczas nie byliśmy obecni. W nowych lokalizacjach pojawiać się będą głównie 2-stanowiskowe myjnie, z których skorzystają przede wszystkim klienci supermarketu przy okazji zakupów, ale także okoliczni mieszkańcy - mówi Sławomir Decewicz, prezes Auto-Spa.

Atutem konceptu Auto-Spa są atrakcyjne lokalizacje w sąsiedztwie super i hipermarketów. Jak podkreślają przedstawiciele firmy myjnie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie centrów handlowych stają się coraz popularniejsze wśród klientów sklepów wielkopowierzchniowych, którzy docenią możliwość skorzystania z obu usług w tym samym miejscu bez konieczności przemieszczania się.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane