„Avengers: Czas Ultrona” na etykietach Żywiec Zdrój

Autor: pr 21 kwietnia 2015 10:36

„Avengers: Czas Ultrona” na etykietach Żywiec Zdrój

Żywiec Zdrój wprowadza nowość do portfolio niegazowanej wody źródlanej. W kwietniu na sklepowe półki trafiły butelki o pojemności 0,5l z bohaterami filmowego hitu Marvela „Avengers: Czas Ultrona”. Wprowadzeniu produktu na rynek towarzyszyć będzie konkurs „Woda dla bohatera”, który rozpocznie się 20 kwietnia i potrwa do 19 czerwca.

Limitowana edycja butelek wody Żywiec Zdrój dostępna będzie w sześciu wariantach prezentujących głównych bohaterów filmu Avengers – Kapitana Amerykę, Iron Mana, Thora, Hawkeye, Hulka oraz Black Widow. Produkt dedykowany jest dzieciom w wieku szkolnym.

Wraz z wprowadzeniem produktu na rynek, firma Żywiec Zdrój przygotowała konkurs „Woda dla bohatera”. Aby wziąć w nim udział należy odszukać unikalny kod znajdujący się pod etykietą butelki z limitowanej serii „Avengers: Czas Ultrona”, zarejestrować go na stronie konkursowej wodadlabohatera.pl, a następnie rozwiązać jedno z trzech zadań konkursowych. Na zwycięzców czekają nagrody – konsole Playstation 4 wraz z grą Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes, słuchawki oraz książki „Marvel. Avengers. Encyklopedia postaci”. Konkurs rozpocznie się 20 kwietnia i potrwa do 19 czerwca.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Dociekliwy 2015-05-21 08:02:41

    Kto komu zapłacił za reklamę ? Zywiec czy Marvel...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9961

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane