Avenida - nowa nazwa Poznań City Center

Autor: dlahandlu.pl 17 listopada 2016 12:29

Zakończyły się trwające od marca tego roku prace modernizacyjne, które miały dostosować centrum do potrzeb nowych najemców i klientów. Wagę zmian podkreśla nowa nazwa Centrum - AVENIDA poznańska aleja mody.

Nowa koncepcja wizualna Centrum zaprojektowana przez architektów ECE wprowadzona została w życie. Oprócz dostosowania powierzchni do nowych najemców - między innymi dla Peek & Cloppenburg - wprowadzono dodatkowe schody ruchome łączące parking A z poziomem 1, sofy i ławki wyposażone w gniazda USB oraz gniazdka elektryczne, tablice lokalizacyjne ułatwiające znalezienie poszczególnych sklepów.

Decyzja o zmianie nazwy była również wynikiem docierających informacji od osób działających m.in. w branży turystycznej, którzy zaznaczali, że turystom przyjeżdżającym do Poznania określenie City Center kojarzyło się z centrum miasta Poznania, podobnie w przypadku oznakowania drogowego, wskazującego dojazd do Centrum.

 – AVENIDA jest teraz nowym, odświeżonym obiektem i warto podkreślić tę zmianę również nazwą. Chcemy, aby ta nazwa niosła jednoznaczne konotacje, związane z modą. Nasze Centrum swoim kształtem nawiązuje do alei, jesteśmy po prostu aleją mody Poznania. Stąd też decyzja o nadaniu centrum właśnie nazwy AVENIDA, czyli z hiszpańskiego aleja – zaznacza dyrektor Centrum Norbert Fijałkowski.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • dno 2016-11-17 14:55:53

    Pretensjonalna nazwa dla go.wnianego centrum handlowego. Kłamstwo. Żadna poprawa komunikacji podróżujących z dworcem PKP nie nastąpiła.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8739

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane