AVON Studio - pierwszy wzorcowy sklep kosmetycznej marki

Autor: www.dlahandlu.pl 14 stycznia 2015 09:32

AVON Studio - pierwszy wzorcowy sklep kosmetycznej marki

Otwarte w warszawskiej galerii handlowej Złote Tarasy AVON Studio jest pierwszym na świecie salonem marki łączącym sprzedaż bezpośrednią z handlem tradycyjnym. Generalnym wykonawcą projektu była polska firma Forbis Group.

Amerykańska firma Avon działa w ponad 100 krajach, a stacjonarny sklep łączący sprzedaż bezpośrednią z handlem tradycyjnym obecnie funkcjonuje jedynie w Polsce.

Realizacja jest efektem międzynarodowej współpracy. Shop concept Studia AVON powstał w Londynie - autorem projektu jest brytyjska pracownia Umbrella. Colliers International, firma doradcza z sektora nieruchomości komercyjnych w ramach project managementu była odpowiedzialna za wybór wykonawcy i nadzór projektu z ramienia inwestora. Stanowisko generalnego wykonawcy powierzono polskiej firmie Forbis Group. Do jej obowiązków należała kompleksowa realizacja kwestii budowlano-aranżacyjnych, wykonanie mebli i grafik ulokowanych wewnątrz sklepu w przykuwających wzrok lightboxach.

Butik podzielono na szereg stref produktowych. Cechą charakterystyczną Avon Studio jest położenie lady obsługi w centralnej części sklepu oraz niespotykana w innych sklepach ilość miejsca, przeznaczona na testowanie kosmetyków - powierzchnia AVON Studio sięga 190 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • anonim 2015-01-14 11:35:41

    Avon zwalnia najlepszych liderów i OMS, a pozostawia tych, którzy przynoszą zyski statystycznie, idąc po trupach, działając nieuczciwie, np. zamawiając kosmetyki na kogoś, nie tylko siebie. Liderzy i OMS - ci nieuczciwi, posiadają dane do logowania w systemie osób, które znajdują się pod nimi. Z drugiej strony Avon ma za co budować salony - bywa, że liderka musi dołożyć rocznie 2000 zł lub więcej, a progi w programach są nie do osiągnięcia bez oszustw. 18.12.2014 pojawiła się informacja, że Avon otrzymał gigantyczną karę od amerykańskich służb za korumpowanie chińskich urzędników, ale takie praktyki lub podobne na pewno nie mają tylko miejsca w Chinach. Inwestorzy od kilku lat zauważają zagrania i oszustwa firmy Avon, dlatego notowania na giełdzie amerykańskiej spółki codziennie spadają. Od kilku lat trend spadkowy się utrzymuje. Ponadto liderki pracujące w systemie Randstad bardzo późno od podpisania umowy je otrzymują, a zarobione środki trafiają do nich w można by było powiedzieć w losowych kwotach, delikatnie mówiąc śmieciowych. Reszta pieniędzy zarobionych do nich nie trafia, mimo interwencji w firmie Avon i Randstad.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane