PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Awans w dziale powierzchni handlowych Cushman&Wakefield

Autor: www.dlahandlu.pl 14 czerwca 2012 15:04

Awans w dziale powierzchni handlowych Cushman&Wakefield

W firmie doradczej Cushman & Wakefield, działającej na rynku nieruchomości komercyjnych, na starszego negocjatora awansowała Justyna Wróblewska z działu powierzchni handlowych.

Justyna Wróblewska obecnie jest zaangażowana w komercjalizację Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim, Gemini Park Bielsko-Biała, Gemini Park Tarnów oraz galerii Plejada w Sosnowcu. Doradzała m.in. Neinver, Caelum Development, Celtic, Gemini Holdings, St Martins, Deutsche Bank, AIG/Lincoln, Develop Investment, CD Locum czy SWPF Fairway. Była także odpowiedzialna m.in. za proces komercjalizacji galerii Millenium Hall w Rzeszowie, Galerii Słonecznej w Radomiu, Galerii Wisła w Płocku, Galerii Dębickiej, Galerii Rondo w Bochni oraz Centrów Factory Outlet w Luboniu i Krakowie.

Justyna Wróblewska ukończyła dwa kierunki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego (pośrednictwo w obrocie nieruchomościami). Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane