PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Awanse w Cushman & Wakefield

Autor: pr 16 czerwca 2011 16:00

Awanse w Cushman & Wakefield

Trzech pracowników firmy Cushman & Wakefield, międzynarodowego doradcy na rynku nieruchomości komercyjnych, awansowało na stanowisko Associate.

Anita Rajchelt dołączyła do firmy Cushman & Wakefield w styczniu 2000 roku. Do jej obowiązków należy stała współpraca zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi funduszami oraz deweloperami. Jej ostatni sukces to doradztwo firmie Atrium w procesie nabycia centrum handlowego Promenada w Warszawie, a także sprzedaż centrum handlowego w Krasnymstawie.

Aneta Rogowicz-Gała jest zastępcą dyrektora działu asset management firmy Cushman & Wakefield. Do firmy dołączyła w 2004 r. Obecnie wspomaga pracę dyrektora działu zarządzania nieruchomościami w celu zapewnienia długoterminowego i efektywnego funkcjonowania działu na płaszczyźnie operacyjnej i finansowej. Współpracuje z właścicielami nieruchomości, najemcami i dostawcami usług.

Aleksander Loster jest starszym konsultantem w grupie rynków kapitałowych firmy Cushman & Wakefield. W Cushman & Wakefield pracuje od 2002 r. Jest zaangażowany w doradztwo dla inwestorów związane z transakcjami kupna i sprzedaży nieruchomości (w szczególności na etapie due dilligence).

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane