PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Awanse w Jones Lang La Salle

Autor: www.dlahandlu.pl/pr 6 września 2011 13:18

Jones Lang LaSalle informuje, iż z dniem 1 lipca 2011 cztery osoby otrzymały awans na stanowiska dyrektorskie.

Joanna Gajewska-Sokołowska awansowała na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla - "National Director". Joanna jest Dyrektorem Operacyjnym działu Zarządzania Umowami Najmu w regionie EMEA, a pracuje w Jones Lang LaSalle od stycznia 2006 r., czyli od uruchomienia tej linii biznesowej w Warszawie. Joanna kieruje działem Zarządzania Umowami Najmu i odpowiada za jakość usług świadczonych klientom oraz rozwój struktury w regionie EMEA. Ma 14 lat doświadczenia zawodowego, w tym 12 lat w nieruchomościach i finansach.

Anna Bartoszewicz-Wnuk uzyskała awans na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla - "National Director"; pracuje w Jones Lang LaSalle od 11 lat, od 6 lat kieruje zespołem Badań Rynku i Doradztwa, w którym zatrudnionych jest obecnie 8 osób. Jest absolwentką warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej (SGH), w 2005 r. ukończyła także magisterskie studia Inwestycje w Nieruchomości na londyńskim City University/ CASS Business School. Od lipca 2011r. Anna odpowiada również za PR Jones Lang LaSalle w Polsce.

Marek Jamro uzyskał awans na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla - "National Director". Marek Jamro posiada ponad 10 lat doświadczenia zawodowego. Specjalizuje się w wycenie nieruchomości sektora nowoczesnych powierzchni magazynowych i biurowych. Marek ukończył Akademię Ekonomiczną w Katowicach z tytułem magistra ekonomii ze specjalizacją Transport i Logistyka (1999 r.). Od 2002 r. Marek Jamro jest licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym. W 2010 r. uzyskał tytuł magistra w zakresie Wyceny i Zarządzania Nieruchomościami uniwersytetu Sheffield Hallam.

Paweł Warda uzyskał awans na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla - "National Director". Paweł odpowiada za rozwój działu Zarządzania Projektami (PD&S) w regionie Europy Środkowo - i Południowo-Wschodniej, będąc jednocześnie Dyrektorem działu PD&S w Polsce, pracuje w Jones Lang LaSalle od ponad 6 lat. Ukończył Wydział Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej oraz studia Executive MBA na WUT Business School (prowadzone wspólnie z London Business School).
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,59

  • Śr

    2,70

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane