PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Awanse w Jones Lang LaSalle

Autor: www.dlahandlu.pl 18 lipca 2011 14:22

Z dniem 1 lipca br. Jones Lang LaSalle przyznał awanse na najwyższe stanowiska dyrektorskie w Europie Środkowo-Wschodniej.

Tomasz Trzósło zajmujący stanowisko Dyrektora Działu Rynków Kapitałowych Jones Lang LaSalle w regionie CEE/ SEE otrzymał awans na najwyższy w strukturze firmy stopień kariery -"International Director". Tomasz Trzósło posiada czternastoletnie doświadczenie na rynkach inwestycyjnych w tej części Europy. Aktualnie zarządza zespołem 31 ekspertów, którzy specjalizują się w doradztwie przy transakcjach kupna-sprzedaży nieruchomości komercyjnych w regionie Europy Srodkowej, Wschodniej i Południowo-wschodniej.

Agata Sekuła otrzymała awans na stanowisko "Regional Director" w kierowanym przez nią od 2005 roku Dziale Inwestycji na Rynku Nieruchomości Handlowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Agata Sekuła dołączyła do Jones Lang LaSalle trzynaście lat temu. Stworzyła jedyny na rynku zespół doradców inwestycyjnych dedykowany centrom handlowym w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech i Rumunii.

Ferenc Furulyas, pełniący funkcję szefa węgierskiego oddziału Jones Lang LaSalle, również uzyskał stopień 'Regional Director". Ferenc dołączył do zespołu Jones Lang LaSalle w marcu 2003 roku, zdobywając uprzednio doświadczenie w instytucjach bankowo-finansowych. Przed objęciem stanowiska szefa biura Jones Lang LaSalle na Węgrzech w 2010 roku, Ferenc kierował Działem Rynków Kapitałowych w Budapeszcie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,55

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane