AXI IMMO komercjalizuje Galerię Handlową ABC

Autor: portalspozywczy.pl 27 listopada 2012 10:57

AXI IMMO zajmie się komercjalizacją Galerii Handlowej ABC w Białymstoku. Całkowita powierzchnia przeznaczona pod wynajem wyniesie ok. 17 000 mkw. Obiekt powstanie przy ul. Kaczorowskiego w Białymstoku. Inwestorem jest firma Market-Bud.

Galeria Handlowa ABC to wielofunkcyjny obiekt handlowo-usługowy. Galeria będzie zlokalizowana przy ul. Kaczorowskiej tylko 1 km od ścisłego centrum miasta.

Powierzchnia obiektu przeznaczona pod wynajem to około 17 000 mkw., gdzie na trzech kondygnacjach zaplanowane są: handel, usługi oraz strefa rozrywki. Do dyspozycji klientów przewidziany jest wielopoziomowy parking na ok. 500 samochodów. Operatorem spożywczym będzie sieć Piotr i Paweł. Rozmowy z pozostałymi najemcami rozpoczęły się. Obiekt jest skomercjalizowany w 36 proc.

Projekt architektoniczny przygotowała pracownia architektoniczna AB Architects z Białegostoku.

- Białystok to największe miasto regionu, które w ostatnim latach przeżywa dynamiczny rozwój. Galeria ABC to projekt, który ma duży potencjał biznesowy. Atrakcyjne położenie w centrum miasta, dogodne połączenia komunikacyjne, sąsiedztwo dużych osiedli mieszkaniowych to niezaprzeczalne atuty nowej inwestycji - powiedziała Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9413

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane