PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

AXI IMMO zajmie się komercjalizacją Parku Handlowego Bogatynia

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 7 października 2011 08:39

Całkowita powierzchnia przeznaczona pod wynajem wynosi blisko 7 tys. mkw Projekt będzie realizowany w 2 etapach. Inwestorem jest grupa kapitałowa Gant Development S.A. Otwarcie parku handlowego planowane jest latem 2012 r. Jest to pierwszy tego typu obiekt, jaki powstanie w Bogatyni.

Park Handlowy Bogatynia zostanie wybudowany na działce o powierzchni 22 450 mkw., zlokalizowanej pomiędzy ulicami Daszyńskiego i Spółdzielczą, w bezpośrednim sąsiedztwie już istniejącego hipermarketu Tesco oraz salonu Media Expert. Inwestycja położna będzie w centralnej części miasta, przy głównym węźle komunikacyjnym. Budowa parku handlowego będzie podzielona na 2 fazy. W pierwszym etapie powstanie budynek o powierzchni użytkowej 3 135 mkw. z przeznaczeniem na handel i usługi gastronomiczne. W drugiej fazie powstanie budynek o powierzchni 2 577 mkw., w którym planowane są powierzchnie handlowe typu DIY. Obiekt będzie dysponował 200 miejscami parkingowymi. Inwestor zadbał również o szczególny aspekt architektoniczny projektu.

 

- Dolny Śląsk jest dla nas ważnym regionem, w którym coraz więcej inwestujemy. Decyzja o realizacji projektu w Bogatyni poprzedzona była analizami, które pokazały duży potencjał handlowy miasta. Jestem przekonany, że spełni oczekiwania przyszłych najemców - powiedział Wojciech Rogala, Dyrektor Zarządzający w Grupie Kapitałowej Gant Development S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,99

  • Śr

    4,03

  • Min

    2,82

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane