Axis wprowadza na rynek nowe kamery sieciowe firmy Canon

Autor: pr 19 grudnia 2016 13:49

Axis wprowadza na rynek nowe kamery sieciowe firmy Canon Fot. mat.pras.

Od początku września 2016 roku Axis Communications przejął odpowiedzialność za marketing i sprzedaż produktów Canon z zakresu sieciowych rozwiązań dozorowych w regionie EMEA. W ramach porozumienia Axis, lider rynku sieciowych systemów zabezpieczeń, wprowadza na rynek 7 nowych kamer firmy Canon. Większość nowych urządzeń dedykowana jest do pracy na zewnątrz, a wszystkie oferują pracę w rozdzielczości HDTV 1080p. Nowe kamery będą dostępne w kanałach dystrybucyjnych Axis w pierwszym kwartale 2017 roku.

Nowe modele kamer w ofercie Axis Communications:

· VB-H761LVE – kamera typu bullet do pracy na zewnątrz budynków, odporna na uszkodzenia i trudne warunki atmosferyczne, posiada 20-krotny zoom optyczny i zintegrowany oświetlacz podczerwieni. Przeznaczona do zabezpieczenia infrastruktury krytycznej, budynków komercyjnych i przemysłowych.
· VB-H760VE – kamera typu bullet do pracy na zewnątrz budynków, odporna na uszkodzenia i trudne warunki atmosferyczne, posiada 20-krotny zoom optyczny. Przeznaczona do wykorzystania w szkolnictwie, monitoringu infrastruktury krytycznej i przemysłowej.
· VB-H751LE – kamera typu bullet do pracy na zewnątrz budynków, posiada 2,4-krotny zoom i zintegrowany oświetlacz podczerwieni. Idealna do monitorowania budynków komercyjnych, magazynów i infrastruktury krytycznej – nawet w kompletnych ciemnościach.
· VB-H651VE – kopułkowa kamera PTRZ do pracy na zewnątrz budynków, odporna na uszkodzenia i ciężkie warunki atmosferyczne, z ultra szerokim obiektywem. Stworzona z myślą o monitoringu centrów handlowych, budynków komercyjnych i banków.
· VB-S30VE – miniaturowa kopułkowa kamera PTZ do pracy na zewnątrz budynków, odporna na uszkodzenia, posiada wbudowany mikrofon i 3,5-krotny zoom. Przeznaczona do dyskretnego monitoringu sklepów, szkół i magazynów, a także wszystkich przestrzeni, gdzie zachodzi konieczność aktywnej zmiany kąta obserwacji w trakcie pracy kamery.
· VB-S800VE – miniaturowa kopułkowa kamera PTZ do pracy na zewnątrz budynków, odporna na uszkodzenia, posiada wbudowany mikrofon. Przeznaczona do dyskretnego dozoru w handlu, bankowości czy placówkach edukacyjnych.
· VB-S910F – kamera typu bullet do pracy wewnątrz budynków z 3,5-krotnym zoomem i wbudowanym mikrofonem. Stworzona z myślą o dyskretnym monitoringu przestrzeni handlowych, szkół czy banków.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane