Bać-Pol łączy się z hurtownią spożywczą w Małopolsce

Autor: www.dlahandlu.pl 2 sierpnia 2012 08:58

Bać-Pol łączy się z hurtownią spożywczą w Małopolsce

1 sierpnia doszło do zawarcia porozumienia pomiędzy firmą Bać-Pol a jedną z większych hurtowni spożywczych w Małopolsce - firmą Hampol z Niepołomic. Celem połączenia obu firm ma być utworzenie kolejnego oddziału Grupy Bać-Pol.

Do czasu uzyskania zgody przez UOKiK obie firmy będą działać samodzielnie w oparciu o nowoczesne Centrum Dystrybucyjne w Niepołomicach koło Krakowa, dysponujące magazynem wysokiego składowania o powierzchni 5 tys. m kw. wyposażonym m.in. w komory chłodnicze.
W najbliższym czasie przewidziana jest dalsza rozbudowa bazy logistycznej. Docelowo powstanie Małopolskie Centrum Logistyczne dla Grupy Bać-Pol pow.11 tys. m kw..
Prezes Leszek Bać zapowiada, że to nie koniec ekspansji na rynku małopolskim oraz pozostałych regionach Polski.

Jak już pisaliśmy,  GK Bać-Pol chce rozwijać się m.in. poprzez akwizycje. - Mamy dobrą płynność finansową i dobre zyski, cieszymy się wysoką wiarygodnością w bankach a to powoduje, że nie mamy problemów z pozyskaniem finansowania na nasze potencjalne projekty akwizycyjne. Będziemy zatem aktywnie uczestniczyć w procesach zachodzących na rynku, zwiększając skalę działalności GK Bać-Pol- mówił niedawno Leszek Bać, prezes spółki.

Grupa Kapitałowa Bać-Pol, jest jednym z największych dystrybutorów produktów FMCG w Polsce. W skład Grupy wchodzą spółki Bać-Pol, Marspol, Sezam Śrem, Janików&Wim, oraz trzy spółki detaliczne SPAR, Słoneczko oraz Bać-Pol Detal.
Firma jest czołowym dystrybutorem m.in.: Unilevera, Hochland, Kruszwica, SM Gostyń, Mokate, Mlekpol, Grajewo, Food Care , Hortex, Agros i Bielmar.  

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Uśmiechnięty:-) 2012-08-13 20:57:37

  Mareczek już kiedyś Spara zakładał w Małopolsce, skończyło się "rozwodem" ze szwagrem. Jaki teraz będzie finał?;-)

 • krakowianin 2012-08-06 20:49:04

  grunt to dobre poczucie humoru..

 • anonim 2012-08-06 15:48:44

  od kiedy hampol to największa hurtownia w małopolsce ?

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  8,98

 • Śr

  8,04

 • Min

  5,30

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10963

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane