PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Bać-Pol planuje już kolejne akwizycje

www.portalspozywczy.pl 18 grudnia 2013 17:32

Grupa Bać-Pol złożyła kilka dni temu wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) o przejęcie kontroli nad Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Handlowo-Usługowym Serpol.- Serpol ma bardzo dopracowany system dystrybucji produktów świeżych i system serwisowania zintegrowanej sieci franczyzowej. Taki model funkcjonowania idealnie pasuje do koncepcji naszej rozwoju współpracy z detalem. - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Leszek Bać, prezes Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

Jest oczywiste, że ewentualne przejęcie udziałów w Serpolu poprawi naszą pozycję na lokalnym rynku - dodaje. Prezes Bać-Polu pytany przez portalspozywczy.pl, czy wraz z Serpolem Grupa chce przejąć sieć Kefirek, stwierdził, że „jest to również jeden z wariantów potencjalnej transakcji. Rozmawiamy o nim, ale na tym etapie nie możemy przekazać jednoznacznego komunikatu w tym zakresie."
Leszek Bać nie chciał zdradzić ewentualnej wartości transakcji. - Negocjacje objęte są klauzulą tajności, co oznacza, że tej informacji nie możemy udzielić - wyjaśnił prezes Bać-Polu.
Jednocześnie dodał, że Bać-Pol cały czas pracuje nad integracją polskiego handlu i planuje kolejne akwizycje. - Prowadzimy rozmowy o potencjalnych fuzjach z firmami ze Śląska oraz z centralnej Polski - tłumaczy Leszek Bać.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane