PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Bacówka najemcą Galerii Victoria

Autor: dlahandlu.pl 23 sierpnia 2013 16:29

Keen Property Management (KPM), zarządca Galerii Victoria w Wałbrzychu oraz Plaza Rzeszów, podpisał kolejne umowy najmu powierzchni handlowej w obu centrach.

Mieszkańcy Wałbrzycha mogą odwiedzić po raz pierwszy sklep marki TATUUM, a jeszcze w sierpniu w Galerii Victoria zostanie otwarty sklep Bacówka, a w najbliższych miesiącach ruszą Agata Boutique, Butik, Gekon Fishing oraz Gekon Aquariums. Z kolei w Plaza Rzeszów już w tym tygodniu klienci centrum handlowego będą mieli okazję zrobić zakupy w sklepie marki Kukułka.

W wałbrzyskiej Galerii Victoria został otworzony sklep marki TATUUM. Salon ma powierzchnię ponad 170 mkw. i zlokalizowany jest na parterze centrum handlowego. Jeszcze w sierpniu będzie miało miejsce otwarcie sklepu Bacówka, który oferować będzie wędliny oraz produkty garmażeryjne przygotowywane według tradycyjnych przepisów. Natomiast w październiku 2013 roku miłośnicy wędkarstwa oraz akwarystyki będą mogli skorzystać z bogatej oferty sklepów Gekon Fishing (o powierzchni około 100 m2) oraz Gekon Aquariums (około 160 m2), które mieścić się będą na pierwszym piętrze centrum handlowego. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane