PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Bacówka najemcą Galerii Victoria

Autor: dlahandlu.pl 23 sierpnia 2013 16:29

Keen Property Management (KPM), zarządca Galerii Victoria w Wałbrzychu oraz Plaza Rzeszów, podpisał kolejne umowy najmu powierzchni handlowej w obu centrach.

Mieszkańcy Wałbrzycha mogą odwiedzić po raz pierwszy sklep marki TATUUM, a jeszcze w sierpniu w Galerii Victoria zostanie otwarty sklep Bacówka, a w najbliższych miesiącach ruszą Agata Boutique, Butik, Gekon Fishing oraz Gekon Aquariums. Z kolei w Plaza Rzeszów już w tym tygodniu klienci centrum handlowego będą mieli okazję zrobić zakupy w sklepie marki Kukułka.

W wałbrzyskiej Galerii Victoria został otworzony sklep marki TATUUM. Salon ma powierzchnię ponad 170 mkw. i zlokalizowany jest na parterze centrum handlowego. Jeszcze w sierpniu będzie miało miejsce otwarcie sklepu Bacówka, który oferować będzie wędliny oraz produkty garmażeryjne przygotowywane według tradycyjnych przepisów. Natomiast w październiku 2013 roku miłośnicy wędkarstwa oraz akwarystyki będą mogli skorzystać z bogatej oferty sklepów Gekon Fishing (o powierzchni około 100 m2) oraz Gekon Aquariums (około 160 m2), które mieścić się będą na pierwszym piętrze centrum handlowego. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane