Bakoma Twist z nową kampanią: Sięgaj po więcej!

Autor: pr 28 lipca 2017 11:24

Pod hasłem „Sięgaj po więcej! #twistyourself!” ruszyła kampania TV i digitalowa dla jogurtów pitnych marki Bakoma Twist. Za kreację i realizację akcji odpowiadają agencje: Upside, Video Ex Machina, Universal McCann oraz platforma DDOB.

15-sekundowy spot telewizyjny przedstawia autentycznych influencerów, którzy realizują swoje pasje i pokazują je innym. Na promowanej w spocie platformie #twistyourself wystartował konkurs na najciekawsze i najbardziej szalone przemiany. Landing page akcji jest wspierany dodatkowymi filmami z udziałem dwóch z bohaterów kampanii.

Spot emitowany jest w kanałach tematycznych TVN Premium MIX, Polsat i IDMnet. W kampanii digitalowej wykorzystywane są serwisy Sataku, IPLA, VOD, Wp.pl, a ponadto gry, aplikacje i portale: YouTube, Demotywatory, Joemonster/Faktopedia i Kwejk. Równolegle informacje o konkursie pojawiają się w kanałach social media Bakomy, DDOB i influencerów. Kampania będzie trwać do końca wakacji.

Strategię i kreację stworzyła agencja Upside, która wcześniej przygotowała kampanie dla marek Bakoma Bio, 7 zbóż i Bakuś Bio. Produkcją spotu TV i video do digitalu zajęła się agencja kontentu video, Video Ex Machina. Za współpracę z infuencerami i koordynację konkursu odpowiada platforma społecznościowa DDOB, a za dobór mediów – Universal McCann.

 W spocie wystąpili: @ProziPix (tancerz Paweł Sołtysiński), @VeronicaMarie (vlogerka modowa, Weronika Borowska), @RizzeR (gamer Maciej Rybski) i @DawidFrank (magik Davyd Tyshchenko).

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,55

  • Śr

    3,16

  • Min

    2,54

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8509

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane