PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Bakuś z loterią i kampanią wizerunkową

Autor: pr 21 kwietnia 2016 16:50

W ramach wiosennej komunikacji marka Bakuś prowadzi dwa rodzaje działań w mediach. Jednym 
z nich jest nowa kampania wizerunkowa przypominająca rodzicom o milionach powodów do dumy ze swoich dzieci. Kolejny etap to loteria z nagrodami, której celem jest zachęcenie konsumentów do sięgnięcia po produkty marki. Zakupem i planowaniem mediów zajął się dom mediowy UM.

Spoty Bakusia emitowane w ramach kampanii pod hasłem „Są powody do dumy” podkreślają więź łączącą dzieci i rodziców. Głównymi bohaterami są najmłodsi, których świat jest pełen radości, a codzienność wypełniona nowymi odkryciami, zdobywaniem kolejnych umiejętności i dokonywaniem pierwszych samodzielnych wyborów. Reklamy emitowane są w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, kanałach tematycznych oraz w internecie (VoD).

Drugim etapem działań jest komunikacja loterii „Poszukiwacze nagród”, która rozpoczęła się 
16 kwietnia. W każdym zakupionym kubeczku Bakusia rodzice będą mogli znaleźć kod dający szansę na udział w losowaniu nagród. Pula niespodzianek od Bakusia jest atrakcyjna, do wygrania są m.in.: rodzinne bilety do kina czy tablety umożliwiające wprowadzenie dziecka w świat nowych technologii.

Oprócz tego, każdy kod to szansa oglądania bajek na VoD, co stwarza doskonałą okazję do spędzenia wieczoru razem ze swoją pociechą w towarzystwie jego ulubionych bohaterów. 30” spoty dedykowane loterii, utrzymane w bajkowej konwencji, emitowane będą w telewizji oraz internecie.
Za zakup i planowanie mediów wykorzystanych w kampanii odpowiada dom mediowy UM. Autorem kreacji kampanii pod hasłem „Są powody do dumy” jest agencja Kalicińscy.com, zaś loterii „Poszukiwacze nagród” – Kolman Advertising.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  13,99

 • Śr

  7,28

 • Min

  2,80

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8111

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 622757

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane