Baltona najemcą powierzchni handlowej na lotnisku we Wrocławiu

Autor: dlahandlu.pl 1 września 2017 11:46

Zarząd Przedsiębiorstwa Handlu Zagranicznego "Baltona" S.A. poinformował, że o wyborze oferty złożonej przez Baltonę w organizowanym przez Port Lotniczy Wrocław S.A. konkursie na wynajem ok. 800 mkw. powierzchni handlowej w Porcie Lotniczym we Wrocławiu - poinformowała spółka w komunikacie.

W związku ze złożeniem najkorzystniejszej oferty, Baltona jest zobowiązana do zawarcia umowy najmu przedmiotowej powierzchni w terminie wyznaczonym przez Port Lotniczy, przy czym na dzień dzisiejszy termin ten nie został wskazany.

Umowa najmu ma zostać zawarta na czas nieokreślony, przy czym umowa nie będzie mogła być wypowiedziana przez żadną ze stron w okresie 5 lat od dat rozpoczęcia działalności przez spółkę. Szacowana wartość umowy (przedmiotu najmu) w ujęciu rocznym wyniesie ok. 80 - 100 mln zł netto.

Baltona przypomina, iż nie prowadzi obecnie działalności w Porcie Lotniczym we Wrocławiu, tym samym pozyskanie powierzchni handlowej w tej lokalizacji jest zgodne z realizowaną strategią w zakresie pozyskiwania nowych źródeł przychodów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane