PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Baltona otworzy kawiarnię na kolejnym dworcu kolejowym

Autor: gpwinfosfretrefa.pl 20 lipca 2015 20:47

Baltona, która ma 44 punkty sprzedaży, z czego 31 w formatach handlowych wolnocłowych i ogólnodostępnych oraz 13 kawiarni i restauracji w Polsce, chce inwestować w gastronomię.

- Opracowaliśmy pełen portfel formatów handlowych i gastronomicznych, które oferujemy lotnisku, by być jedynym i wyłącznym najemcą powierzchni komercyjnych. Będziemy pracować nad polepszeniem oferty, dalszym odświeżaniem sklepów i poprawą efektywności na poziomie operacyjnym. Wkrótce otwieramy kawiarnię w nowym design i pod nowym brandem - powiedział w rozmowie z PAP Piotr Kazimierski, prezes spółki.

Poinformował, że prowadzone są rozmowy w sprawie otwarcia lokalu na dworcu kolejowym. Już jeden taki punkt spółka ma na dworcu w Krakowie.

Baltona planuje m.in. outsourcing logistyki, co ma dać spore oszczędności. Planowana jest też reorganizacja w ramach grupy Flemingo International, której Baltona jest częścią. Spółka szacuje, że w przyszłym roku dzięki zmianom w logistyce i konsolidacji zakupów powinna uzyskać około 3-4 mln zł oszczędności w kosztach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane