PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Baltona wynajmie powierzchnię handlową na lotnisku w Pyrzowicach

www.portalspozywczy.pl 22 września 2017 14:01

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego "Baltona" wygrało aukcję na wynajem 296 m2 powierzchni handlowej w Terminalu B w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach - poinformowała spółka.

Aukcję zorganizowało Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A. Zgodnie z warunkami aukcji, umowa najmu ma zostać zawarta na czas określony do 31 sierpnia 2019 r.

W związku z zawarciem nowej umowy najmu, Baltona rozszerzy swoją działalność w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach o działalność handlową w Terminalu B obsługującym pasażerów odlatujących do strefy Schengen - informuje Baltona w komunikacie.

Aktualnie Baltona prowadzi w Terminalu A obsługującym pasażerów odlatujących poza strefę Schengen, działalność handlową na powierzchni ok. 500 mkw. oraz działalność gastronomiczną na powierzchni ok. 500 mkw..

Baltona informuje, że pozyskanie kolejnej powierzchni handlowej w Porcie Lotniczym w Katowicach jest zgodne z realizowaną strategią w zakresie pozyskiwania nowych źródeł przychodów.

Przypomnijmy, 1 września br. Baltona wygrała przetarg na wynajem ok. 800 mkw. powierzchni handlowej w Porcie Lotniczym we Wrocławiu - poinformowała spółka w komunikacie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane