Bank Zachodni WBK sponsorem Food Show 2017

Autor: dlahandlu.pl 21 grudnia 2016 10:20

Bank Zachodni WBK sponsorem Food Show 2017

Bank Zachodni WBK, jedna z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce została sponsorem wydarzenia Food Show 2017, które odbędzie się 16-18 marca 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Jest to pierwsza edycja nowatorskiej formuły święta biznesu spożywczego, branży HoReCa oraz całego sektora kulinariów.

W trakcie Food Show odbędą się trzy dni wystaw, prezentacji produktów żywnościowych, degustacji, pokazów gotowania, warsztatów kulinarnych, debat i dyskusji branży spożywczej i gastronomicznej, osobistych spotkań mistrzów kuchni, biznesu spożywczego i branży HoReCa oraz miłośników gotowania i dobrego jedzenia.

BZ WBK oferuje produkty finansowe dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz dużych korporacji za pośrednictwem jednej z największych w Polsce sieci oddziałów i placówek partnerskich (blisko 1000) oraz elektronicznych kanałów dostępu, w tym bankowości mobilnej.

Grupa Banku Zachodniego WBK zapewnia także dostęp do oferty funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń, leasingu, faktoringu, a także do usług maklerskich i zarządzania aktywami. Głównym akcjonariuszem Banku Zachodniego WBK jest Santander, pierwszy bank w strefie euro i 11. na świecie pod względem kapitalizacji.

Organizatorem Food Show jest Grupa PTWP, wydawca magazyny Rynek Spożywczy, poratlu dlahandlu.pl i portalspożywczy.pl.

Patronami medialnymi wydarzenia są: Dziennik Zachodni, magazyn Kukbuk, serwis Silesiasmakuj.pl, telewizja Kuchnia+, serwis Ugotuj.to i magazyn Kuchnia.

Więcej o wydarzeniu na stronie Foodshow.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane