Banki kuszą klientów... bonami na zakupy w Biedronce

Autor: dlahandlu.pl 4 stycznia 2018 15:30

Banki kuszą klientów... bonami na zakupy w Biedronce Fot. Shutterstock

Dwa banki zaoferowały bony na zakupy w Biedronce, za założenie konta lub wydanie karty kredytowej. W Citibanku można w ten sposób zyskać nawet 300 zł.

Jak informuje na swojej stronie Citibank, należy wypełnić formularz, a doradca banku oddzwoni aby pomóc złożyć wniosek o kartę kredytową. Kolejny krok to podpisanie umowy o kartę, a trzeci – pierwsze zakupy.

- Dokonaj 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. Voucher elektroniczny o wartości 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka otrzymasz w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków – czytamy na stonie internetowej Citibanku.

Oferta dla nowych klientów ważna jest do 5 lutego.

Z kolei BZ WBK zaoferował do 150 zł na zakupy w Biedronce za założenie Konta Jakie Chcę. Jednak na stronie internetowej banku zobaczymy informację, iż „promocja została wstrzymana”. Bank nie podaje więcej szczegółów. Można jednak znaleźć wciąż informację o zasadach oferty. 

Przypomnijmy, że do ubiegłorocznej promocji firmy Sodexo, która oferowała bony Sodexo z nadrukiem reklamowym Biedronki, miała zastrzeżenia Polska Izba Handlu. Jak pisała PIH - kupony te objęte były komunikacją zwiększającą nominalną ich wartość o 10 proc., ale tylko w sieci sklepów Biedronka. Polska Izba Handlu uważa, że takie działania mogą łamać przepisy ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

Przeczytaj także:

Sodexo: Nie faworyzujemy żadnego partnera biznesowego czy sieci sklepów

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Kondzio 2018-01-07 07:37:22

  ale obciach... oferta banku skierowana do Janusza i Grażyny.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,99

 • Śr

  5,00

 • Min

  2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8511

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane