PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Bawełnianka rekrutuje pracowników dla najemców galerii

Autor: www.dlahandlu.pl 3 października 2011 14:35

Spółka Bawełnianka we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Bełchatowie uruchomiła program rekrutacji pracowników dla najemców galerii.

Program ma na celu usprawnienie procesu pozyskiwania wykwalifikowanego personelu na tworzone przez najemców stanowiska pracy. Ten innowacyjny projekt, angażujący firmy współpracujące z galerią już na etapie jej powstawania, to również duże ułatwienie dla przyszłych pracowników Bawełnianki.

- Naszym celem jest stworzenie łatwego i sprawnego systemu rekrutacji zarówno dla pracodawców, jak i potencjalnych pracowników. To wyjątkowy projekt, ponieważ bezpośrednio angażujemy najemców naszej galerii. - mówi Krzysztof Włuka, prezes spółki Bawełnianka.

Program rekrutacji pracowników podzielony jest na dwa etapy. W pierwszej kolejności Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie (PUP) za pośrednictwem Bawełnianki podejmuje współpracę z pracodawcami zamierzającymi prowadzić działalność na terenie bełchatowskiego centrum handlowo-rozrywkowego. W ramach programu najemcy jako przyszli pracodawcy będą mieli możliwość skorzystania z usług PUP, między innymi doradztwa, organizowania giełd pracy, staży lub szkoleń. Warunkiem jest zgłoszenie deklaracji współpracy dostępnej na stronie internetowej zarówno urzędu pracy, jak i galerii Bawełnianka.

- Ten pierwszy etap ma na celu poznanie oczekiwań pracodawców w stosunku do przyszłych pracowników, określenie pożądanych kwalifikacji oraz zapotrzebowania ilościowego kadry pracowniczej na poszczególne stanowiska. W rezultacie, w oparciu o zgłoszone oferty pracy, będziemy mogli kierować osoby posiadające wymagane kwalifikacje. Natomiast program rekrutacji pracowników będzie uruchomiony w kolejnym etapie. Aplikacje będzie można nadsyłać na dedykowany adres e-mail począwszy od drugiego kwartału 2012 roku - wyjaśnia Jacek Walczyk, zastępca dyrektora PUP w Bełchatowie.

Dzięki programowi rekrutacji potencjalni pracownicy, osoby bezrobotne oraz pracodawcy będą mogli korzystać ze wszystkich instrumentów i usług rynku pracy, w tym między innymi z możliwości oferowanych przez urząd pracy dofinansowań. - Ufamy, że środki finansowe, którymi będzie dysponował PUP w 2012 roku, pozwolą na realizację wszystkich wspólnych zamierzeń, a to niewątpliwie wpłynie na zmniejszenie bezrobocia w powiecie bełchatowskim - dodaje dyrektor Jacek Walczyk.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane